-
- Aanbod
- Audi
- Q4 Sportback e-tron
- Audi Q4 Sportback e-tron
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 76.075 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 31 – € 34 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JFN-75-F |
| Datum eerste toelating | 2022-05-10 |
| Datum deel 1a | 2022-05-10 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 277 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.5 seconden |
| Actieradius | 520 km |
| Actieradius elektrisch | 520 km |
| Model van | 2021-08-12 |
| Model tot | 2023-12-31 |
40 S-Line Edition 77 kWh (3-Fase-11 kW) {SOH-92%}
e-tro n 40 77 kWh SONOS+TREKHAAK+SPORTSTOEL
50 Quattro S edition 77 kWh S-Line Head up LED Winterpakket 20''LM
40 S Competition 77 kWh/204pk
40 e-tron 77kWh S Line 3x l 94% SOH l Leder l Memory l HUD
50 quattro S edition 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!