| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 85.699 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFH-49-B |
| Datum eerste toelating | 2022-06-06 |
| Datum deel 1a | 2026-04-01 |
| Kleur | Metallic mythical black (0E) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Soul (black) (EI) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 2.110 kg |
| Wielbasis | 276 cm |
| Lengte | 459 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Koppel | 425 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Actieradius | 490 km |
| Actieradius elektrisch | 490 km |
| Model van | 2021-00-00 |
40 Edition 77 kWh 204pk
40 Advanced edition 82 kWh 204pk Dealer O.H.
40 e-tron S Line 95% SOH l Warmtepomp l Head up l Camera
45 Quattro Edition 82 kWh 265pk Dealer O.H.
40 S Line 82 kWh 150kW/204PK
45 quattro 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!