| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
66.379
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-945-XT |
| Datum eerste toelating | 2021-08-28 |
| Datum deel 1a | 2021-08-28 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 277 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Actieradius | 341 km |
| Actieradius elektrisch | 341 km |
| Model van | 2021-04-22 |
| Model tot | 2021-09-30 |
40 e-tron S Line 95% SOH l Warmtepomp l Head up l Camera
40 82 kWh S line
40 Advanced edition 77 kWh
45 quattro 77 kWh
45 quattro Advanced edition 286 PK
45 quattro S Edition Competition 286 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!