| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.929 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 11-4896 |
| Datum eerste toelating | 2022-04-21 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.6 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Wielbasis | 268 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2021-01-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
35 TFSI AUT7 PRO-LINE 150PK.
45 TFSI e S edition | Stoelverwarming |
35 TFSI Advanced Pro Line Plus (CAMERA, STOELVERWARMING, DIGITALE COCKPIT, LANE-ASSIST, CRUISE ADAPTIEF)
35 TFSI AUT7 PRO-LINE PLUS
Sportback 45 TFSI e Edition
35 TFSI AUT7 S-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!