| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
176.436
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 191 – € 201 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-033-LG |
| Datum eerste toelating | 2020-09-09 |
| Datum deel 1a | 2020-09-09 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 4.4 |
| Verbruik stad | 5 |
| Verbruik snelweg | 4.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Wielbasis | 293 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 117 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.8 seconden |
| Tankinhoud | 63 liter |
Sportback 2.8 FSI Pro Line Plus
Sportback 1.8 TFSI S-Line CARPLAY CAMERA NAV LEER STOELVW "17
Sportback 55 TFSI quattro Pro Line S
Sportback 55 TFSI quattro Pro Line S | Pano | Bang & Olufsen | 360 | Leder | 3x S-Line | ACC |
Sportback 55 TFSI e quattro Competition
Sportback 45 TFSI 2x S LINE PANO 360 CAM LEER CAPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!