| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 111.696 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 183 – € 192 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | GFZ-56-N |
| Datum eerste toelating | 2019-02-01 |
| Datum deel 1a | 2024-07-23 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 1.620 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Lengte | 507 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.255 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 246 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.1 seconden |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2018-08-00 |
| Model tot | 2019-04-00 |
Limousine 2.0 TDI ultra Automatic Business Edition
Limousine 2.0 TFSI Pro Line S
Limousine 1.8 TFSI ULTRA BUSINESS EDITION CARPLAY NAVI PDC CRUISE STOELVW "17
Limousine 55 TFSI 3x S-Line PANO 360 CAMERA TREKHAAK ACC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!