| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 58.882 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2022-01-27 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Manhattangrau Metallic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Gewicht | 1.730 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 138 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.245 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 370 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Cabriolet 1.8 TFSI Pro Line
Cabriolet 1.8 TFSI Sport Edition | Memory stoelen | S-line | Leer | Automaat
Cabriolet BWJ 2015 1.8 TFSI 170 PK AUTOMAAT | NW APK |
Cabriolet 3.0 TFSI S5 quattro | B&O | Memory | Keyless | Sportleder | Trekhaak
Cabriolet 1.8 TFSI Sport Edition Orig.NL S-Line Automaat B&O Leer Stoelverw Voll.Onderhouden!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!