| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 85.775 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | TZ-750-T |
| Datum eerste toelating | 2018-02-13 |
| Datum deel 1a | 2018-11-23 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Verbruik stad | 10.5 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 260 kW / 354 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.995 cc |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Gewicht | 1.815 kg |
| Wielbasis | 276 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.340 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 181 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.1 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2019-05-00 |
Cabriolet 1.8 TFSI Pro Line S Leder Climate Control
Cabriolet 2.0 TFSI Quattro Pro Line S
Cabriolet 1.8T 170PK Aut. S-Line
Cabriolet BWJ 2015 1.8 TFSI 170 PK AUTOMAAT | NW APK |
Cabriolet 1.8 TFSI | S LINE | LEDER | STOELVERW. | CAMERA | NAVI | CRUISE |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!