| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 182.063 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | L-157-GF |
| Datum eerste toelating | 2017-01-23 |
| Datum deel 1a | 2021-05-27 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.380 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.985 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
Limousine 1.8 TFSI Automaat Business Edition
Limousine 2.0 TDI Pro Line S Automaat
Limousine 1.8 TFSI Business Edition
Limousine 1.4 TFSI NAP Garantie Trekhaak Cruise Control Led Xenon Rijklaar
Limousine 2.0Tfsi 190Pk Aut. | Sport Lease Edition | Virtual Cockpit | LED | 18''
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!