| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 225.469 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-306-TG |
| Datum eerste toelating | 2017-08-10 |
| Datum deel 1a | 2021-12-23 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.495 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.215 kg |
| Wielbasis | 262 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
Sportback 1.4 e-tron PHEV Pano Navi Cruise
Sportback 30 TFSI Pro Line (PARKEERSENSOREN, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE)
Sportback 1.4 e-tron PHEV Pro Line S plus Aut-
Sportback 30 TFSI Sport Lease Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!