| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
123.737
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | TH-869-G |
| Datum eerste toelating | 2018-08-07 |
| Datum deel 1a | 2018-08-07 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Verbruik stad | 6.4 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.495 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.215 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 457 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 117 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-06-00 |
| Model tot | 2018-09-00 |
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line | Stoelverwarming | Parkeersensoren | Getint Glas |
Limousine 1.0 TFSI Sport Lease Edition
Limousine 1.4 TFSI Pro Line S Aut-
35 TFSI Advance Sport | Panoramadak | S-Line |
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line Plus
Limousine 35 TFSI CoD Advance Sport|Virtual|B&O|Nav|
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!