-
- Aanbod
- Audi
- A1 Sportback
- Audi A1 Sportback
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
135.585
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 6-SVL-64 |
| Datum eerste toelating | 2013-12-30 |
| Datum deel 1a | 2013-12-30 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Verbruik stad | 6.2 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Gewicht | 1.040 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.555 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 118 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.9 seconden |
1.0 TFSI | Airco | Cruise | LMV | NAP
25 TFSI S Line|S Line interieur en exterieur|LED|Navi|Stoelverwarming|Parkeersensoren|17 inch
25 TFSI epic
25 TFSI Epic App-Connect Virtual Cockpit Climate Control Parkeersensoren
25 TFSI Pro Line Airco DAB+ Cruise Control
25 TFSI S-Tronic Pro Line App-Connect Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!