-
- Aanbod
- Audi
- A1 Sportback
- Audi A1 Sportback
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.015 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDV-76-Z |
| Datum eerste toelating | 2019-12-06 |
| Datum deel 1a | 2026-03-27 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Gewicht | 1.100 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Breedte | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.680 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.4 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
1.0 TFSI Sport Pro Line S (STOELVERWARMING, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN, AUTOMAAT)
1.4 TFSI Attraction Pro Line, Automaat, Bluetooth, Cruise, Trekhaak, Navi, PDC, NAP
1.0 TFSI
25 TFSI Pro Line Airco App-Connect Elektrische Ramen
25 TFSI epic
25 TFSI S-Line|Virtual|LED|Carplay|5-drs
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!