-
- Aanbod
- Audi
- A1 Sportback
- Audi A1 Sportback
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 118.688 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-305-SF |
| Datum eerste toelating | 2020-02-25 |
| Datum deel 1a | 2022-01-15 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 71 kW / 97 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Gewicht | 1.065 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Breedte | 174 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.630 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 130 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.8 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2019-07-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
1.0 TFSI Sport Pro Line S (STOELVERWARMING, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN, AUTOMAAT)
1.4 TFSI Attraction Pro Line, Automaat, Bluetooth, Cruise, Trekhaak, Navi, PDC, NAP
1.0 TFSI
25 TFSI Pro Line Airco App-Connect Elektrische Ramen
25 TFSI S-Line|Virtual|LED|Carplay|5-drs
25 TFSI Advanced Edition Parkeersensoren App-Connect Cruise Control Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!