-
- Aanbod
- Audi
- A1 Sportback
- Audi A1 Sportback
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 53.264 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-655-NG |
| Datum eerste toelating | 2018-01-25 |
| Datum deel 1a | 2023-07-04 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 6.2 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Gewicht | 1.115 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 113 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.9 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2018-00-00 |
1.4 TFSI Attraction Pro Line, Automaat, Bluetooth, Cruise, Trekhaak, Navi, PDC, NAP
25 TFSI Pro Line Airco App-Connect Elektrische Ramen
25 TFSI S-Line|Virtual|LED|Carplay|5-drs
25 TFSI Advanced Edition Parkeersensoren App-Connect Cruise Control Airco
25 TFSI S-Tronic Pro Line App-Connect Airco
30 TFSI Pro Line Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!