-
- Aanbod
- Audi
- A1 Sportback
- Audi A1 Sportback
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 55.433 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-238-XJ |
| Datum eerste toelating | 2017-10-13 |
| Datum deel 1a | 2020-10-31 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.6 |
| Verbruik stad | 5.6 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 71 kW / 97 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Gewicht | 1.065 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Lengte | 399 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 160 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 107 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2018-08-00 |
1.4 TFSI Attraction Pro Line, Automaat, Bluetooth, Cruise, Trekhaak, Navi, PDC, NAP
25 TFSI Epic App-Connect Virtual Cockpit Climate Control Parkeersensoren
25 TFSI S-Tronic Pro Line App-Connect Airco
30 TFSI Pro Line Aut-
25 TFSI Advanced edition
30 TFSI S-Line Carplay Stoelverwarming MMI Virtual cockpit 16''LM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!