| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 149.300 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | KBV-60-T |
| Datum eerste toelating | 2014-02-28 |
| Datum deel 1a | 2026-03-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Laadvermogen | 475 kg |
| Gewicht | 1.015 kg |
| Wielbasis | 246 cm |
| Breedte | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.490 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 160 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 118 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
1.0 TFSI ProLine Navigatie CruiseControl RIJKLAAR
1.4 TFSI CoD Sport Edition S-Line Cruise Leder
Sportback 1.0 TFSI Pro Line
1.4 TFSI AUT. SPORT-EDITION LED XENON NAVIGATIE AIRCO 5-DEURS
SB 1.0 TFSI Advance Sport S-Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!