-
- Aanbod
- Alfa Romeo
- Stelvio
- Alfa Romeo Stelvio
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 137.696 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-643-VF |
| Datum eerste toelating | 2019-05-31 |
| Datum deel 1a | 2023-09-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 375 kW / 510 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.891 cc |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Gewicht | 1.805 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.460 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 600 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 210 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 283 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
| Tankinhoud | 64 liter |
| Model van | 2017-10-00 |
| Model tot | 2018-11-00 |
2.0 T AWD FIRST EDITION LEER CAM MEMORY
2.2d B-Tech
2.0 T AWD Super Q4 200pk Automaat 1e Eigenaar Dealer O.H.
2.0 T AWD First Edition Aut-
2.0 T AWD First Edition Aut-
2.0 T AWD First Edition 280 PK BLACK PACK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!