-
- Aanbod
- Alfa Romeo
- Stelvio
- Alfa Romeo Stelvio
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 90.116 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-604-KP |
| Datum eerste toelating | 2019-05-31 |
| Datum deel 1a | 2023-07-25 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 148 kW / 201 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 161 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
2.2d Super Automaat Cruise Clima Navigatie Pdc Dab+ Afn Trekhaak Bluetooth
2.0 T AWD FIRST EDITION LEER CAM MEMORY
2.0 T AWD B-Tech
2.0 T AWD First Edition Aut-
2.0 T AWD First Edition Aut-
2.0 T AWD First Edition 280 PK Storing ACC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!