| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
49.511
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | H-012-FB |
| Datum eerste toelating | 2020-01-20 |
| Datum deel 1a | 2020-01-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leder rosso / dak grigio / spoiler grigio |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Verbruik stad | 9 |
| Verbruik snelweg | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.368 cc |
| Laadvermogen | 380 kg |
| Gewicht | 1.060 kg |
| Wielbasis | 230 cm |
| Lengte | 366 cm |
| Breedte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.440 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 151 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Tankinhoud | 35 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
Abarth Scorpionissima 42 kWh
1.4 T-Jet Abarth Turismo Xenon Leder PDC Carplay 17 "LM
595 1.4 T-Jet 145pk Ecc Pano Navi 1e eig.
1.4 T-Jet Abarth Turismo LEDER / CLIMA / NAVI
Competizione 180PK - Sabelt - Monza - Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!