| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
121.339
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-754-RK |
| Datum eerste toelating | 2022-05-23 |
| Datum deel 1a | 2022-05-23 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Charcoal |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 300 kW / 408 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 2.088 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Koppel | 660 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
| Actieradius | 418 km |
| Actieradius elektrisch | 418 km |
| Model van | 2021-05-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
1.5 T2 Momentum Core | 1e eigenaar | NL auto | Navigatie | Cruise control | Bluetooth | LED | Parkeersensoren | Bluetooth | Botsherkenning | Rijstrooksensor
1.5 T3 163 pk Automaat Momentum
1.5 T4 Recharge R-Design Expression
Recharge P8 AWD R-Design
1.5 T3 Inscription
Plug-in Hybrid T5 Inscription Expression
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!