| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
74.051
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-257-JP |
| Datum eerste toelating | 2020-12-30 |
| Datum deel 1a | 2020-12-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 2.088 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 660 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
| Actieradius | 416 km |
| Actieradius elektrisch | 416 km |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
1.5 T4 Recharge inscription PDC | Elektrische achterklep | Cruise Adaptive
2.0 T4 Automaat Pdc Clima Cruise Trekhaak Led Dab+ Bluetooth Leder
Recharge Plus 70 kWh
1.5 T4 Recharge R-Design Expression
1.5 T2 Business Pro
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!