| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 206.570 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-089-TZ |
| Datum eerste toelating | 2018-09-04 |
| Datum deel 1a | 2022-05-17 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 287 kW / 390 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 1.950 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 49 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Actieradius elektrisch | 47 km |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
Cross Country 2.0 D5 235pk | Panoramadak | Leder interieur |
2.0 T4 Momentum
B4 Ultimate Dark Leer Memory Camera Carplay Stoel/Stuurverw NL-Auto Uitstraling!
2.0 T5 Momentum
Cross Country 2.0 T5 AWD | Leder | Trekhaak | Stoelverwarming |
2.0 T4 140kW/190pk Aut8 R-Design PANORAMADAK + FULL LED HIGH BEAM + NAVI SENSUS + PILOT ASSIST + ADAPT.CRUISE + STOELVERWARMING + LEER/ALCANTARA + LANE ASSIST + KEYLESS ENTRY&GO + ON-CALL + PARKSENSOREN + 19" LM-VELGEN!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!