-
- Aanbod
- Volkswagen
- Polo
- Volkswagen Polo
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 139.448 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-634-PX |
| Datum eerste toelating | 2019-10-22 |
| Datum deel 1a | 2022-10-28 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Wielbasis | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.780 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 238 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
1.0 First Edition 2eEIGENAAR! AIRCO STOELVERW LMV '14
1.0 TSI Comfortline
1.0 TSI Highline (CRUISE CONTROL ADAPTIEF, NAVIGATIE, CARPLAY)
1.0 TSI 2xR-LINE
TSI 95PK COMFORTLINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!