-
- Aanbod
- Volkswagen
- ID.3
- Volkswagen ID.3
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 34.317 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 71 – € 78 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-252-NT |
| Datum eerste toelating | 2022-12-28 |
| Datum deel 1a | 2023-03-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 557 kg |
| Gewicht | 1.713 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.270 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Actieradius | 426 km |
| Actieradius elektrisch | 426 km |
| Model van | 2021-06-00 |
| Model tot | 2023-01-00 |
BEV 204pk 58kWh 1st Plus J-071-ST
BEV 204pk 58kWh 1st Plus J-399-RH
Pro S 77 kWh 3-Fase
204pk Pro Edition 58 kWh
Pro S 77 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!