-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 104.567 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-69-PFX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2022-02-10 |
| Datum deel 1a | 2026-03-23 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.460 kg |
| Gewicht | 2.040 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 246 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-07-00 |
35 2.0 TDI 140pk E6 L3H3 (L2H2) Airco/Navi/Imperiaal 11-2018
2.0TDI L3H2 Dubbel lucht | 3500Kg Trekhaak
35 2.0 TDI E6 L3H3 (L2H2) Comfortline AircoCamera Laadklep 05-2019
2.0 TDI 141pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Apple Carplay | Android Auto | Camera | Stoelverwarming
30 2.0 TDI L3H3 PB Edition
35 177pk RWD 3500kg Trekhaak L4H3/L3H2 Camera Apple carplay Cruise Control Parkeersensoren
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!