-
- Aanbod
- Volkswagen
- Crafter
- Volkswagen Crafter
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 38.748 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-43-NXZ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2022-02-04 |
| Datum deel 1a | 2026-02-05 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.006 kg |
| Gewicht | 1.994 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 599 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 212 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 143 km/u |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2022-12-00 |
35 2.0
46 2.0 TDI 136pk Bakwagen+Laadklep
35 2.0 TDI L3H3
35 2.0
2.0 TDI 102PK L3H3 NAVI Trekhaak Airco Leder
35 2.0 TDI 177pk L3H3 Comfortline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!