-
- Aanbod
- Volkswagen
- Amarok
- Volkswagen Amarok
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
158.083
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 23-03-2025 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFX-34-L |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-05-11 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Verbruik stad | 9.2 |
| Verbruik snelweg | 7.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.970 cc |
| Laadvermogen | 684 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.236 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.300 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 580 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x4 |
| Model van | 2018-03 |
| Model tot | 2019-12 |
3.0 TDI 4Motion Plus Cab Trendline marge-btw vrij
2.0TDI Pick up Airco DSG Automaat Navi
3.0 TDI V6 164pk E6 Plus Cab Trendline Airco 07-2018
3.0TDI 8V DSG AUT CRUISE STANDKACHEL TREKHAAK PDC
2.0 TDI Dubbel Cabine
3.0 TDI 204pk V6 4Motion Plus Cab Comfortline
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!