-
- Aanbod
- Toyota
- ProAce Worker
- Toyota ProAce Worker
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 87.215 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 21-11-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 49 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VHN-95-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2020-11-21 |
| Datum deel 1a | 2020-11-21 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 6.1 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.483 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.617 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 15.1 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2019-04 |
| Model tot | 2021-06 |
Compact 1.5 D-4D - EURO 6
Worker 1.6D-4D Cool Comfort|Cruise|DAB|BTW|LMV
CITY 1.5 D-4D Professional Long Automaat Navigatie Betimmering Cruise control
2.0 D-4D l DUBBELE CABINE l NAVI l AIRCO l TREKHAAK
Worker 2.0 D-4D 177PK Automaat L2 - EURO 6
Worker 2.0 D-4D Professional DC Long Dubbele Cabine Navigatie Trekhaak Navigatie Cruise Control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!