-
- Aanbod
- Toyota
- PROACE Shuttle 9-persoons
- Toyota PROACE Shuttle 9-persoons
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
65.454
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 175 – € 183 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | ZB-828-L |
| Datum eerste toelating | 2019-05-28 |
| Datum deel 1a | 2019-05-28 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Verbruik stad | 5.2 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 1.150 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.785 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 169 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.5 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2018-07-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
Shuttle 1.5 D-4D Navigator Medium
Shuttle 2.0 D-4D automaat Navigator Medium L3H1 / 9 persoons / euro 6 diesel / bpm vrij
Shuttle 1.5 D-4D Navigator Long
CITY VERSO 1.2 Turbo Professional Long 7p. HUD, ACC, Camera, CarPlay, Keyless, Dodeh!
City Verso Electric Long 7 Persoons Ongebruikt
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!