| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
150.437
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-941-LS |
| Datum eerste toelating | 2021-01-06 |
| Datum deel 1a | 2021-01-06 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Business edition zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 639 kg |
| Gewicht | 1.652 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 486 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.291 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 33 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Actieradius elektrisch | 55 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Combi 1.5 TSI ACT Sportline Business Panoramadak Navi.
1.4 TSI iV Sportline | Trekhaak |
Combi 1.4 TSI iV AUT6 LAURIN & KLEMENT SPORTLINE
Combi 1.4 TSI ACT 150 PK SPORTLINE DSG AUT. *STEEL GREY*
Combi TSI iV Business Edition Plus Plug In Hybrid 218pk Dealer O.H.
Combi iV 218PK DSG HYBRID BUSINESS
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!