| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 73.573 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 – € 61 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JFN-58-V |
| Datum eerste toelating | 2020-08-07 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Satin black/satin black (AD) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Verbruik stad | 6.2 |
| Verbruik snelweg | 4.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 609 kg |
| Gewicht | 1.244 kg |
| Wielbasis | 263 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.853 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
1.5 TSI ACT Style Business
1.0 TSI 116pk DSG Ambition Business Sportstoelen Navigatie Parkeersensoren App-Connect
1.5 TSI 150pk DSG ACT Business Edition Stoelverwarming Leder Navigatie DAB+
1.5 TSI ACT Style 150pk
1.5 TSI ACT Sport
1.5 TSI ACT Style > 150pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!