| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
103.250
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-817-PD |
| Datum eerste toelating | 2021-11-30 |
| Datum deel 1a | 2021-11-30 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 108 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.1 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
1.0 TSI Sport | Trekhaak | Sportstoelen |
1.0 TSI 116pk Ambition
1.0 TSI Business Edition | Stoelverwarming |
1.0 TSI 110PK Ambition
1.5 TSI DSG7 Monte Carlo
1.5 TSI ACT Monte Carlo Sport Automaat | Pano-dak | Virtual | Stoelverwarming | CarPlay | Acc | Camera | Led | Pdc |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!