| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 138.642 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-841-BL |
| Datum eerste toelating | 2021-09-17 |
| Datum deel 1a | 2021-09-17 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Gewicht | 2.049 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.649 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Actieradius | 520 km |
| Actieradius elektrisch | 520 km |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2023-09-00 |
60 | SOH 92% | Origineel NL | Half/Leder | Apple/Carplay
60 180pk 62kWh -PANO-LED-NAVI-ECC-PDC-ACC-
80 Comfort Line [ 3-Fase-11 kW) ] {SOH-88%}
80 Founders Edition Black Assist Comfort Trekhaak N-211-TT
60 | Trekhaak | Camera | Org NL | Stoelverwarming | CarPlay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!