-
- Aanbod
- SEAT
- Mii Electric
- SEAT Mii Electric
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
45.896
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 8 % |
| Carrosserie | Hatchback (5-drs) |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-370-KB |
| Datum eerste toelating | 2020-12-29 |
| Datum deel 1a | 2020-12-29 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 61 kW / 83 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 395 kg |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Gewicht | 1.135 kg |
| Wielbasis | 242 cm |
| Lengte | 356 cm |
| Breedte | 165 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.530 kg |
| Koppel | 212 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.3 seconden |
| Actieradius | 260 km |
| Actieradius elektrisch | 260 km |
| Model van | 2020-01-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
Gran Tourer 216i
200 CDI Ambition
2.3 dCi 170PK AUTOMAAT LOWLINER VERKOOPWAGEN
Worker 2.0 D-4D NAVIGATOR LONG
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
320 2.0 TDCI Sportline Aut- 3 Pers, 2x Schuifdeur, Xenon led, CarPlay, Park Assist,
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!