| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
124.773
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RX-492-S |
| Datum eerste toelating | 2018-02-23 |
| Datum deel 1a | 2018-02-23 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | FR Interieur |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 627 kg |
| Gewicht | 1.163 kg |
| Wielbasis | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 115 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
1.0 EcoTSI Style Business Intense | Origineel NL | Navigatie | Climate Control | Cruise Control | Carplay |
1.0 TSI FR Launch Edition LED Panoramadak Stoelverwarming
1.0 TSI FR Launch Edition | Panoramadak |
1.0 TSI FR LAUNCH EDITION 95D.KM!!
1.4 TSI eHybrid PHEV Xcellence Pano Clima Navi Camera 18"LM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!