| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 84.883 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-129-FH |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-03-14 |
| Datum deel 1a | 2017-03-14 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lichtgrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.591 kg |
| Gewicht | 1.909 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
2.3
2.3dCi 131pk L2/H2 Werkplaats Inrichting Euro 6!
2.3 dCi L2H2*A/C*CRUISE*NAVI*HAAK*CAM*IMPERIAAL*
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
T35 | L2H2 | 2.3dCi 130Pk | Stoel-Bank | Achteruitrijcamera | 3.500Kg trekgewicht | Trekhaak
2.3 dCi 135PK L1H2 Comfort|1e EIG|airco|cruise|navi|parkeersensoren achter|bluetooth|LED|trekhaak|EURO6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!