| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 90.095 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Open laadbak dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-89-PHG |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-15 |
| Datum deel 1a | 2021-01-15 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.154 kg |
| Gewicht | 2.346 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
Dubbel Cabine Hiab Laadkraan Imperiaal Trekhaak
T35 2.3 dCi L3 OPEN LAADBAK, 150PK, DC-7P, AIRCO, TREKHAAK, DUBBELE CABINE, PICK-UP, OPENLAADBAK, PICKUP
T35 2.3 dCi 135pk L2 D.C. Open Laadbak Airco/Navi 05-2020
FWD 165 pk Vissinga Special Off-Road
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!