| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 183.937 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Kenteken | VNK-58-G |
| Datum eerste toelating | 2021-12-02 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.057 kg |
| Gewicht | 2.443 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 650 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
130PK Bakwagen Achterdeuren Airco APK 12-2026 Euro6 Meubelbak Koffer Airco
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
2.3
2.3
T35 2.3 dCi 145pk L3 Energy EURO 6 / bakwagen met Dhollandia laadklep 1000 kg!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!