| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 2.927 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-28-NLF |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Wielbasis | 310 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.5 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Model van | 2024-06-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.5 dCi Koel-vriestransport
2.3 KOELWAGEN BAKWAGEN LOWLINER
T35 2.3 dCi VRIESWAGEN KOELWAGEN DAG NACHT
100% Elektrische Koelwagen Dag en Nacht -20 Graden
120pk Koelwagen 230v Stekker L1H1 LED Trekhaak Airco Cruise Euro6 L1 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Trekhaak Cruise control
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!