-
- Aanbod
- Porsche
- Taycan Sport Turismo
- Porsche Taycan Sport Turismo
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 21.824 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-863-RN |
| Datum eerste toelating | 2023-03-28 |
| Datum deel 1a | 2023-03-28 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Aantal versnellingen | 2 |
| Gewicht | 2.135 kg |
| Wielbasis | 290 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.770 kg |
| Koppel | 345 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.4 seconden |
| Actieradius | 445 km |
| Actieradius elektrisch | 445 km |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid | Sport Chrono | Massasge | Panorama | BoseSound | Achteras bsturing | Sport uitlaat
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid PANO/DEALERGARANTIE/CARPLAY/KEYLESS/NAVI/VOL
Sport Turismo 3.0 4 Sportchrono-Pack
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid M2020 PANO NAVI CAMERA CLIMATE LEDER LED SPORTVEL
Sport Turismo 2.9 4S BTW CHRONO PANO BOSE CARPLAY MEMORY '18
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!