-
- Aanbod
- Porsche
- Taycan Cross Turismo
- Porsche Taycan Cross Turismo
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 36.278 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 35 – € 39 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-389-LB |
| Datum eerste toelating | 2021-11-24 |
| Datum deel 1a | 2023-12-11 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 2.220 kg |
| Wielbasis | 290 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.885 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.1 seconden |
| Actieradius | 389 km |
| Actieradius elektrisch | 389 km |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!