| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 86.619 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 174 – € 190 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-966-KG |
| Datum eerste toelating | 2021-04-13 |
| Datum deel 1a | 2023-01-12 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leder zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 3.8 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 500 kW / 680 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.996 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 2.510 kg |
| Wielbasis | 290 cm |
| Lengte | 493 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.095 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 900 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 89 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 295 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Actieradius elektrisch | 40 km |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
3.0 S E-Hybrid | Panoramadak |
2.9 S|PANO|SOFT CLOSE|MEMORY|CHRONO|21''
3.0 S E-Hybrid Platinum Edition NL Auto!
3.0
3.0 E-Hybrid M22 SPORTCHRONO 360 CAMERA LEDER LED
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!