| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
10.000
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 65 – € 73 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-167-LB |
| Datum eerste toelating | 2022-09-29 |
| Datum deel 1a | 2022-09-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof/kunstleder IMILA Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 130 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.395 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.290 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 134 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
| Tankinhoud | 62 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
SW 1.6 THP Style
BWJ 2013 1.6 157 PK THP Active AUTOMAAT 108.000 KM!
SW 1.5 BlueHDI Blue Lease Active Avantage
1.6 HYbrid Allure | Trekhaak | Adaptive cruise |
1.6 HYbrid 225 Allure | Adaptive cruise |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!