| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
93.341
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-522-RB |
| Datum eerste toelating | 2022-05-31 |
| Datum deel 1a | 2022-05-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof renze mistral |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Gewicht | 1.275 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 205 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 126 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.8 seconden |
| Tankinhoud | 52 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
SW 1.2 *110PK*ECC*NAVI*CAM*HAAK*CRUISE*CARPLAY*
SW 1.2 AUT8 ALLURE PACK
SW BWJ 2022 1.2 PureTech131 PK Active Pack Business AUTOMAAT |
1.6 Plug-in Hybrid 180 Allure | Half leder |
SW 1.6 HYbrid 180 Allure Pack Business TREKHAAK CAMERA NAVI CARPLAY LM ECC.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!