| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
17.154
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-770-KF |
| Datum eerste toelating | 2024-04-29 |
| Datum deel 1a | 2024-04-29 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Parelmoer |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 547 kg |
| Gewicht | 1.163 kg |
| Wielbasis | 261 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 205 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 183 km/u |
1.2 PureTech Allure NAVI | CAMERA | PDC | CRUISE | TREKHAAK | NWE APK
1.2 PureTech Allure -NAVI-ECC-PDC-
1.2T 130pk Allure
1.2 GT | pano | stoelvw | cam | trekhaak | CarP
1.2T 130pk Automaat Allure Pack
1.2T 130pk Automaat GT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!