| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
14.751
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-18-JJR |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-29 |
| Datum deel 1a | 2024-11-29 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Geel |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.025 kg |
| Gewicht | 1.842 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 533 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.867 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 221 km |
| Actieradius elektrisch | 221 km |
| Model van | 2023-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Electric L3 230 km WLTP Snellader/ Keyless/ Carplay/ Stoelverw/ Climate/ PDC/ Cruise
L1H1 Edition 50 kWh
L2H1 Edition 75 kWh
L2H1 Edition 50 kWh
L3H1 Edition 75 kWh
L3H1 Edition 75 kWh Automaat Airco Navi Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!