| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 111.400 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Wielbasis | 328 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.6 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2021-10-00 |
| Model tot | 2022-08-00 |
1.6 CDTI 122pk L2H1 Edition
1.6 CDTI L1H1 Edition EcoFlex
1.5CDTI 120pk L2/H1 2X Schuifdeur Euro 6!
1.6 CDTI Navigator-Edition
1.6 CDTI L2H1 Edit.*NAVI*CAM*CRUISE*A/C*TEL*3-PERS
1.6 CDTI L2 Sport EcoFlex 125PK E6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!