| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 63-5400 |
| Lengte/Hoogte | L3 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.790 kg |
| Gewicht | 1.710 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 370 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2022-08-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.2 140 pk L2H2 Betimmering/ Carplay/ 270Gr.Deuren/ Climate/ Camera/ Cruise/ Navi/ PDC/ Cruise
2.2D 140PK, L4, Dubbel Cabine, Airco,
BAKWAGEN L3 HEAVY 3.5t 2.2 BlueHDI 180pk
2.3 CDTI 100KW 136PK L2H2 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ CAMERA
2.3 CDTI Meubelbak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!