| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
161.725
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| APK geldig tot | 09-08-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VZ-581-Z |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-10-20 |
| Datum deel 1a | 2016-10-20 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.632 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.868 kg |
| Wielbasis | 318 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 147 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-03 |
| Model tot | 2019-10 |
2.3 CDTI 130pk L3H2 / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 329
2.3 Turbo 136PK L2H2 EURO 6
2.3 CDTI 130pk L2H2 / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw / lease vanaf € 366
2.2 120 pk L2 Carplay/ 270Gr.Deuren/ Climate/ Navi/ Cruise/ Camera/ PDC/ DAB
33 2.2 CDTI 140pk L2H2 - Airco - Camera - Cruise - Blind Spot - 270 deuren - Rijklaar
33 2.2 CDTI 140pk L2H2 - Airco - Camera - Cruise - Blind Spot - 270 deuren - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!